SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Fontanaarte Cheshire Zobacz większe

Lampa podłogowa Fontanaarte Cheshire

KOD: 250sdfontanaartecheshire

ID: 112217

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGamfratesi
ProducentFontanaarte
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 494.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fontanaarte Cheshire

Lampa podłogowa z poliwęglanu

Projektant: Gamfratesi
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2013

Opis

4252.. / 4315.. Lampa podłogowa. Dolny dyfuzor opalowy. Klosz z poliwęglanu. Trzon i podstawa z metalu. Klosz, trzon i podstawa biały BI (RAL 9010 mat), czarny N (RAL 7021 mat) i zielony V (RAL 6013 mat). Wyczyść kabel i wtyczkę. 
4252/4315 Lampa podłogowa. Klosz i dolny klosz z mlecznego poliwęglanu. Czarny trzonek i podstawa z metalu. Przejrzysty kabel i wtyczka.

Swoją prostotą i funkcjonalnymi aspektami nawiązuje do skandynawskiego stylu studia. Dyfuzor z opalizującego poliwęglanu zapewnia miękkie oświetlenie, natomiast kolorowy rozprasza światło w dół w wersji stołowej i podłogowej lub w górę w wersji wiszącej.

Gamfratesi

Gamfratesi - zdjęcie projektantaStudio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi czerpie twórczą siłę z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odniesienie się do niej w warsztacie umożliwia jej rozwijanie. Z tego międzykulturowego podłoża tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają unikalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do stworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej strefy granicznej między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał długą listę nagród za swoją pracę, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Best Upcomming Designer in Denmark” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti” De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itd. Wyselekcjonowani i uczestniczący w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.

Filmy

Tagi

FontanaArte, GamFratesi, Cheshire, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Designerskie lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy podłogowe, Fluorescencyjne lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED

Napisz opinię

Lampa podłogowa Fontanaarte Cheshire

Lampa podłogowa Fontanaarte Cheshire

4252.. / 4315.. Lampa podłogowa. Dolny dyfuzor opalowy. Klosz z poliwęglanu. Trzon i podstawa z metalu. Klosz, trzon i podstawa biały BI (RAL 9010 mat), czarny N (RAL 7021 mat) i zielony V (RAL 6013 mat). Przejrzysty kabel i wtyczka. 4252 / 4315 Lampa podłogowa. Klosz i dolny klosz z mlecznego poliwęglanu. Czarny trzonek i podstawa z metalu. Przejrzysty kabel i wtyczka. W swojej prostocie i funkcjonalnych aspektach nawiązuje do skandynawskiego stylu studia. Dyfuzor z opalizującego poliwęglanu zapewnia miękkie oświetlenie, natomiast kolorowy rozprasza światło w dół w wersji stołowej i podłogowej lub w górę w wersji wiszącej.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek