SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Porro Palladio Zobacz większe

Stolik kawowy Porro Palladio

KOD: 250sdporropalladio

ID: 140222

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantGamFratesi
ProducentPorro

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Porro Palladio

Marmurowy stolik do kawy

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: GamFratesi
Rok produkcji: 2018

Opis

Szafa drewniana pomalowana na kolor czarny pieprz i wykończenie 73 oraz wnętrze w kolorze cygarowym z wykończeniem 84. Część środkowa dostępna dzięki szufladom i otwieranym drzwiom push-pull. Drzwi i szuflady tapicerowane skórą Nabuk i profile z polerowanego niklu. Oświetlenie wewnętrzne z bocznymi światłami LED.

GamFratesi

GamFratesi - zdjęcie projektantaStudio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi czerpie twórczą siłę z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odniesienie się do niej w warsztacie umożliwia jej rozwijanie. Z tego międzykulturowego podłoża tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają unikalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do stworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej strefy granicznej między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał długą listę nagród za swoją pracę, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Best Upcomming Designer in Denmark” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti” De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itd. Wyselekcjonowani i uczestniczący w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.

Filmy

Tagi

Porro, GamFratesi, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z naturalnego

Napisz opinię

Stolik kawowy Porro Palladio

Stolik kawowy Porro Palladio

Szafa drewniana pomalowana na kolor czarny pieprz i wykończenie 73 oraz wnętrze w kolorze cygarowym z wykończeniem 84. Część środkowa dostępna dzięki szufladom i otwieranym drzwiom push-pull. Drzwi i szuflady tapicerowane skórą Nabuk i profile z polerowanego niklu. Oświetlenie wewnętrzne z bocznymi światłami LED...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek