SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Louis Poulsen Yuh Zobacz większe

Lampa podłogowa Louis Poulsen Yuh

KOD: 250sdlouispoulsenyuh

ID: 112714

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGamfratesi
ProducentLouis Poulsen
NagrodyIf Gold Award
Kraj pochodzeniaDania
CenaCena od 555.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Louis Poulsen Yuh

Regulowana aluminiowa lampa podłogowa LED

Projektant: Gamfratesi
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

szerokość x wysokość x długość ( mm )
240 x 1400 x 240 maks. 5,3 kg

Opis

Oprawa zapewnia przede wszystkim bezpośrednie, nieoślepiające światło skierowane w dół. Kąt klosza można regulować, aby zoptymalizować rozsył światła. Smukły otwór w górnej części klosza zapewnia delikatne, nastrojowe rozświetlenie ku górze. Mechaniczny system zapewnia dużą swobodę ruchu, dzięki czemu światło można zawsze ustawić w idealnej pozycji w miejscu pracy, salonie itp. Wbudowana technologia LED zapewnia wysoką jakość światła z płynnym ściemnianiem od 15 do 100%. Funkcja timera do automatycznego wyłączania światła po określonym czasie, do wyboru między 4 godziny/8 godzin. Funkcja ustawiania stałego poziomu światła za każdym razem, gdy lampa jest podłączona do głównego zasilania. W górnej części tuby przycisk pełni funkcję włącznika i ściemniacza.

Wykończenie
Biały
Czarny. 
Matowo malowane na mokro.

Wersje z mosiądzu/marmuru: biały lub czarny odcień. Matowe malowane na mokro. Lakierowany bezbarwnie trzonek ze szczotkowanego mosiądzu. Matowa marmurowa podstawa.


Materiały
Klosz i podstawa: odlew aluminiowy. Trzon: Mosiądz wytłaczany.

Mocowanie
Typ kabla: Plastikowy sznur. Długość kabla: 2,5m. Płynne przyciemnienie od 15 do 100%. Funkcja timera: 4 godziny/8 godzin. Kontrola światła: Włącz na górze łodygi. Sterownik LED: oddzielny, podłączany do gniazdka elektrycznego.

Źródło światła i klasa energetyczna
Klasa energetyczna A++ - A
Źródło światła LED 2700K 10W

Klasa
Stopień ochrony IP20 . Ochrona przeciwporażeniowa II bez uziemienia.

Gamfratesi

Gamfratesi - zdjęcie projektantaStudio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi czerpie twórczą siłę z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odniesienie się do niej w warsztacie umożliwia jej rozwijanie. Z tego międzykulturowego podłoża tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają unikalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do stworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej strefy granicznej między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał długą listę nagród za swoją pracę, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Best Upcomming Designer in Denmark” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti” De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itd. Wyselekcjonowani i uczestniczący w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.

Odznaczenia

iF GOLD AWARD

iF GOLD AWARD

Filmy

Tagi

Louisa Poulsena; GamFratesi, Tak, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z odlewu aluminiowego, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Louis Poulsen Yuh

Lampa podłogowa Louis Poulsen Yuh

Oprawa zapewnia przede wszystkim bezpośrednie, nieoślepiające światło skierowane w dół. Kąt klosza można regulować, aby zoptymalizować rozsył światła. Smukły otwór w górnej części klosza zapewnia delikatne, nastrojowe rozświetlenie ku górze. Mechaniczny system zapewnia dużą swobodę ruchu, dzięki czemu światło można zawsze ustawić w idealnej pozycji w miejscu pracy, salonie itp. Wbudowana technologia LED zapewnia wysoką jakość światła z płynnym ściemnianiem od 15 do 100%. Funkcja timera do automatycznego wyłączania światła po określonym czasie, do wyboru między 4 godziny/8 godzin. Funkcja ustawiania stałego poziomu światła za każdym razem, gdy lampa jest podłączona do głównego zasilania. W górnej części tubusu przycisk pełni funkcję włącznika i ściemniacza. Wykończenie Biały Czarny. Matowy lakierowany na mokro. Wersje mosiężne/marmurowe: Odcień biały lub czarny. Malowany matowo na mokro. Lakierowany bezbarwnie trzonek ze szczotkowanego mosiądzu. Podstawa z matowego marmuru. Materiały Klosz i podstawa: Aluminium odlewane ciśnieniowo. Trzon: Mosiądz tłoczony. Mocowanie Typ kabla: Plastikowy sznur. Długość kabla: 2,5m. Płynne przyciemnienie od 15 do 100%. Funkcja timera: 4 godziny/8 godzin. Kontrola światła: Włącz na górze łodygi. Zasilacz LED: oddzielny, podłączany do gniazdka. Źródło światła i klasa energetyczna Klasa energetyczna A++ - A Źródło światła LED 2700K 10W Klasa Szczelność IP20. Ochrona przeciwporażeniowa II bez uziemienia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek