SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wózek gastronomiczny Casamania & Horm Chariot Zobacz większe

Wózek gastronomiczny Casamania & Horm Chariot

KOD: 250sdcasamania&hormchariot

ID: 132144

Rok produkcji2012
Rodzaj meblaWózek gastronomiczny
ProjektantGamFratesi
ProducentCasamania & Horm

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Casamania & Horm Chariot

Drewniany wózek na napoje

Rodzaj: Wózek gastronomiczny
Projektant: GamFratesi
Rok produkcji: 2012

Opis

Chariot to mobilny stół składający się z trzech połączonych ze sobą prostych elementów: kółek, tac i konstrukcji. Koła, które w zwykłych wózkach są zazwyczaj niewielkie, zostają doprowadzone do ekstremalnych rozmiarów, stając się kultowym elementem projektu. Gumowy profil jest włożony w koła, co ułatwia ruch; dwie tace pełnią funkcję schowków, metalowa konstrukcja jest jednocześnie uchwytem: lekko podnosząc wózek, można go przesuwać. 

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Konstrukcja: metal malowany. 
Tace i kółka: Mdf lakierowany fluorescencyjnie w kolorze czerwonym lub naturalny lity dąb lub biały, czarny lub malowany papierem cukrowym lity dąb.

GamFratesi

GamFratesi - zdjęcie projektantaStudio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi czerpie twórczą siłę z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odniesienie się do niej w warsztacie umożliwia jej rozwijanie. Z tego międzykulturowego podłoża tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają unikalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do stworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej strefy granicznej między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał długą listę nagród za swoją pracę, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Best Upcomming Designer in Denmark” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti” De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itd. Wyselekcjonowani i uczestniczący w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.

Filmy

Tagi

Casamania & Horm, GamFratesi, Systemy i jednostki magazynowe, Wózki na żywność, Wózki na żywność, Wózki na żywność w stylu współczesnym, Wózki na żywność Design, Wózki na żywność z drewna, Wózki na żywność z MDF, Wózki na żywność z drewna inżynieryjn

Napisz opinię

Wózek gastronomiczny Casamania & Horm Chariot

Wózek gastronomiczny Casamania & Horm Chariot

Chariot to mobilny stół składający się z trzech połączonych ze sobą prostych elementów: kółek, tac i konstrukcji. Koła, które w zwykłych wózkach są zazwyczaj niewielkie, zostają doprowadzone do ekstremalnych rozmiarów, stając się kultowym elementem projektu. Gumowy profil jest włożony w koła, co ułatwia ruch; dwie tace pełnią funkcję schowków, metalowa konstrukcja jest jednocześnie uchwytem:...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek