ALAIN GILLES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

ALAIN GILLES

Produkty projektanta: Alain Gilles

Alain Gilles, urodzony w 1970 roku w Brukseli, jest belgijskim projektantem. Design jako drugie życie. Po studiach z zakresu nauk politycznych i zarządzania marketingiem Alain Gilles przez 5 lat pracował w międzynarodowym świecie finansowym. Ale musisz żyć własnym życiem. Tak więc dzięki moralnemu wsparciu żony powrócił na studia wzornictwa przemysłowego we Francji.
Otworzył własne studio pod koniec 2007 roku, aby realizować własne marzenia i rozwijać indywidualne podejście do projektowania produktów, projektowania mebli, dyrekcji artystycznej i scenografii. Od tego czasu rozpoczął współpracę z kilkoma międzynarodowymi redaktorami, takimi jak Qui est Paul?, Galerie Gosserez Paris, Magnitude, O'Sun, La Chance, Evolution, Buzzispace, Casamania i Bonaldo.
Kilka jego produktów zostało nagrodzonych międzynarodowymi nagrodami, takimi jak Henry Van De Velde Label, The Design for Asia Golden Award, „Red Dot Best of the Best” za spawany stół i Good Design Award za duży stół.
W 2012 roku został uznany "Projektantem Roku" przez prestiżowe targi Interieur Kortrijk.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek