SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Buzzispace Buzzihat Zobacz większe

Lampa wisząca Buzzispace Buzzihat

KOD: 250sdbuzzispacebuzzihat

ID: 95069

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlain Gilles
ProducentBuzzispace
MateriałTkanina
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Buzzispace Buzzihat

Dźwiękochłonna lampa wisząca

Projektant: Alain Gilles
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018

Opis

Pożegnaj hałaśliwe otoczenie dzięki BuzziHat.
Dekoracyjna i rozpoznawalna lampa wisząca w kształcie kapelusza o doskonałych właściwościach pochłaniania dźwięku. Jej unikalny design, łączący część tapicerowaną z metalowym kloszem, z pewnością przyciągnie uwagę w każdej przestrzeni. Tapicerowany piankowy korpus dostępny jest w szerokiej palecie kombinacji kolorystycznych i tkaninowych, a metalowy klosz i pierścień w 4 wykończeniach (czarnym, białym, beżowo-czerwonym i złotym). Połącz wybrane przez siebie kolory i dopasuj tkaninę BuzziHat do koloru mebli, aby stworzyć nienaganną oprawę. BuzziHat jest dostępny w różnych rozmiarach, aby pasował do różnych środowisk dźwiękowych, co czyni go najlepszym oświetleniem akustycznym dla każdego biura, holu lub restauracji, które wymagają absorpcji akustycznej w połączeniu z wysokiej jakości oświetleniem.

Alain Gilles

Alain Gilles - zdjęcie projektantaAlain Gilles, urodzony w 1970 roku w Brukseli, jest belgijskim projektantem. „Design jako drugie życie”. Po ukończeniu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles przez 5 lat pracował w międzynarodowym świecie finansowym. Ale trzeba żyć własnym życiem. Tak więc, dzięki moralnemu wsparciu żony, wrócił do studiowania wzornictwa przemysłowego we Francji.
Otworzył własne studio pod koniec 2007 roku, aby realizować własne marzenia i rozwijać osobiste podejście do projektowania produktów, mebli projekt, reżyseria artystyczna i scenografia. Od tego czasu rozpoczął współpracę z kilkoma międzynarodowymi redaktorami, takimi jak Qui est Paul ?, Galerie Gosserez Paris, Magnitude, O'Sun, La Chance, Evolution, Buzzispace, Casamania i Bonaldo.
Kilka jego produktów zostało nagrodzonych międzynarodowymi nagród, takich jak Henry Van De Velde Label, The Design for Asia Golden Award, The „Red Dot Best of the Best” za stół spawany oraz nagroda Good Design za duży stół.
W 2012 roku był tytuł „Projektanta Roku” przez prestiżowe targi Interieur Kortrijk.

Filmy

Tagi

BuzziSpace, Alaina Gillesa; Wiszące panele akustyczne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, Akustyczne lampy wiszące, Przegrody biurowe, oświetlenie biurowe, wiszący panel akustyczny, lampa wisząca, Akustyczna lampa wisząca, Nowoczesny styl Wiszące panele akustyczne, Wiszące panele akustyczne z tkaniny; Wiszące panele akustyczne ze zintegrowanym oświetleniem; Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z tkaniny; Akustyczne lampy wiszące, Lampy wiszące w stylu współczesnym Akustyczne; Akustyczne lampy wiszące z tkaniny

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Buzzispace Buzzihat

Lampa wisząca Buzzispace Buzzihat

Pożegnaj się z hałaśliwym otoczeniem dzięki BuzziHat. Dekoracyjna i bardzo rozpoznawalna lampa wisząca w kształcie kapelusza o doskonałych zdolnościach pochłaniania dźwięku. Jej unikalny design, łączący część tapicerowaną z metalowym kloszem, z pewnością przyciągnie uwagę w każdej przestrzeni. Tapicerowany piankowy korpus dostępny jest w szerokiej palecie kombinacji kolorów i tkanin, a metalowy klosz i pierścień w 4 wykończeniach (czarnym, białym, beżowo-czerwonym i złotym). Połącz wybrane przez siebie kolory i dopasuj tkaninę BuzziHat do koloru mebli, aby stworzyć nienaganną oprawę. BuzziHat jest dostępny w różnych rozmiarach, aby pasował do różnych środowisk dźwiękowych, co czyni go najlepszym oświetleniem akustycznym dla każdego biura, holu lub restauracji, które wymagają absorpcji akustycznej w połączeniu z wysokiej jakości oświetleniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek