SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Parawan Green Mood Modulor Zobacz większe

Parawan Green Mood Modulor

KOD: 250sdgreenmoodmodulor

ID: 134049

Rodzaj meblaParawan
ProjektantAlain Gilles
ProducentGreen Mood

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Green Mood Modulor

Modułowe dwustronne ścianki działowe na kółkach

Rodzaj: Parawan
Projektant: Alain Gilles

Opis

Modulor to okrągły, pokryty mchem panel przymocowany do wolnostojącej metalowej ramy, przeznaczony do stosowania jako elegancka dwustronna akustyczna przegroda pomieszczenia.
Kółka pozwalają jednostkom na być umieszczony z dala od ścian i działać jako funkcjonalna i atrakcyjna obramowanie lub akcent na dużej przestrzeni.
Panel jest dostarczany z naszą standardową różnorodnością opcji mchu i wykończeń malowania proszkowego.
Te ekrany mogą pasować do każdej przestrzeni komercyjnej, w której wymagana jest wysoka chłonność akustyczna i naturalna estetyka, takich jak biura, korytarze, poczekalnie i recepcje.
Zakrzywione modele zapewniają przyjemny kontrast z często prostymi liniami i ostrymi krawędziami typowego środowiska korporacyjnego.
Obce dźwięki we wnętrzu są tłumione przez mech, który jest naturalnym pochłaniaczem dźwięku.
Po umieszczeniu w środowisku korporacyjnym, produkty te pomagają wygładzić hałas otoczenia i zredukować ogólny dźwięk we wnętrzu do akceptowalnego poziomu decybeli.
Naturalny Mchy konserwowane zapewniają niezaprzeczalne właściwości redukujące dźwięk, które zostały przetestowane przez certyfikowane laboratorium w Belgii.

Alain Gilles

Alain Gilles - zdjęcie projektantaAlain Gilles, urodzony w 1970 roku w Brukseli, jest belgijskim projektantem. „Design jako drugie życie”. Po ukończeniu nauk politycznych i zarządzania marketingowego Alain Gilles przez 5 lat pracował w międzynarodowym świecie finansowym. Ale trzeba żyć własnym życiem. Tak więc, dzięki moralnemu wsparciu żony, wrócił do studiowania wzornictwa przemysłowego we Francji.
Otworzył własne studio pod koniec 2007 roku, aby realizować własne marzenia i rozwijać osobiste podejście do projektowania produktów, mebli projekt, reżyseria artystyczna i scenografia. Od tego czasu rozpoczął współpracę z kilkoma międzynarodowymi redaktorami, takimi jak Qui est Paul ?, Galerie Gosserez Paris, Magnitude, O'Sun, La Chance, Evolution, Buzzispace, Casamania i Bonaldo.
Kilka jego produktów zostało nagrodzonych międzynarodowymi nagród, takich jak Henry Van De Velde Label, The Design for Asia Golden Award, The „Red Dot Best of the Best” za stół spawany oraz nagroda Good Design za duży stół.
W 2012 roku był tytuł „Projektanta Roku” przez prestiżowe targi Interieur Kortrijk.

Tagi

GREEN MOOD, Alain Gilles, Design, Ścianki działowe, Przegrody do pomieszczeń, Systemy i moduły do ​​przechowywania, Ekrany biurowe, Przegrody biurowe, Urządzenia dystansujące, przegroda do pokoju, parawan do biura, Współczesny styl Przegrody do pokoj

Napisz opinię

Parawan Green Mood Modulor

Parawan Green Mood Modulor

Modulor to okrągły, pokryty mchem panel przymocowany do wolnostojącej metalowej ramy, przeznaczony do stosowania jako elegancka dwustronna akustyczna przegroda pomieszczenia. Kółka pozwalają jednostkom na być umieszczony z dala od ścian i działać jako funkcjonalna i atrakcyjna obramowanie lub akcent na dużej przestrzeni. Panel jest dostarczany z naszą standardową różnorodnością opcji mchu i w...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek