Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Viteo

Viteo - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Viteo: odkryj ceny, katalogi i nowości

VITEO produkuje wysokiej jakości meble ogrodowe dla osób, które na świeżym powietrzu czują się jak w domu. Naturalne i wysokiej jakości materiały, takie jak teak pozyskiwany w sposób zrównoważony, stal odporna na wodę morską i zaawansowany, wysokowydajny materiał Corian® stanowią podstawę kolekcji VITEO, które są produkowane w Austrii. Kolekcje zachwycają przejrzystym designem. Wykonany ręcznie w małych seriach, każdy mebel przed dostawą jest sprawdzany pod kątem całkowitej wolności od wad. Austriacka jakość to nie tylko pusta obietnica, to najwyższy priorytet VITEO.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek