SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Sufi Zobacz większe

Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Sufi

KOD: 250sdpaolaparonettoicartoccisufi

ID: 95515

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaola Paronetto
ProducentPaola Paronetto
MateriałCeramika
MateriałMateriały ceramiczne
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 235.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paola Paronetto I Cartocci

Ceramiczna lampa wisząca

Projektant: Paola Paronetto
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

ø 15 h 20 mm
ø 15 h 22 mm
ø 15 h 24 mm
ø 15 h 30 mm

Opis

Ceramiczna lampa wisząca.

Paola Paronetto

Paola Paronetto - zdjęcie projektantaPaola Paronetto Urodzona w 1965 roku w Pordenone, gdzie nadal mieszka i pracuje, pracownia garncarza Paola Paronetto doskonale łączy nowość, ciągłość, innowacyjność stylistyczną i tradycje starożytnej sztuki garncarskiej. Wykorzystując swoją szczególną wrażliwość i kobiecą kreatywność, Paola Paronetto tworzy obiekty, które przecinają się i antycypują nowe trendy we współczesnym wzornictwie. Jej prace wyrażają silną osobowość przy użyciu bardzo różnorodnych materiałów, od porcelany i gliny papierowej po terra sigillata (zapieczętowana ziemia) i raku. Paola Paronetto uzupełnia swoją pracę garncarską o nauczanie w prestiżowej międzynarodowej szkole ceramiki „La Meridiana” w Certaldo w Toskanii, gdzie w czerwcu poprowadzi seminarium na temat raku dolce i terra sigillata.
Jej twórczość ma delikatną nowoczesność. smak i waha się od sztuki i różnego rodzaju przedmiotów jedynie dekoracyjnych, po przedmioty codziennego użytku. Dociera do publiczności poprzez wystawy zbiorowe i osobiste, wystawy w galeriach sztuki oraz w ekskluzywnych sklepach sprzedających przedmioty i wyposażenie wnętrz we Włoszech i za granicą. Wśród wielu wystaw, w których uczestniczyła Paola Paronetto, wyróżnia się wystawa „W. Women in Italian Design”, w ramach dziewiątej edycji Triennale Design Museum w Mediolanie (od kwietnia 2016 do lutego 2017), wystawy Design.Ve w Wenecji w maju 2016 oraz wystawy indywidualnej w Contemporary Ceramics Centre w Londynie w 2017.

Tagi

Paola Paronetto, I Cartocci, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Ceramiczne lampy wiszące, Materiały ceramiczne Lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Sufi

Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Sufi

Ceramiczna lampa wisząca.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek