DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon ceramiczny Paola Paronetto FIDE Zobacz większe

Wazon ceramiczny Paola Paronetto FIDE

KOD: 250sdpaolaparonettofide

ID: 222420

ProjektantPaola Paronetto
ProducentPaola Paronetto
CenaCena od 297.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paola Paronetto FIDE

Wazon ceramiczny

Dane techniczne

ø10 x wys. 24 cm
ø14 x wys. 33 cm
ø17 x wys. 19 cm
ø18 x wys. 42 cm
ø20 x wys. 25 cm
ø28 x H 30 cm
ø33 x H 20 cm

Opis

Wazon z gliny papierowej. Ręcznie robione

Cartocci w glinie papierowej to rzeźby, które zawsze różnią się od siebie, unikatowe dzieła o silnej osobowości. Są całkowicie ręcznie robione z długą, skomplikowaną procedurą i mogą różnić się wielkością i kształtem podczas proces wytwarzania lub wypalania. dlatego ewentualne różnice należy postrzegać jako wartość dodaną i świadczyć o ich wyłączności.

Tagi

Paola Paronetto, I Cartocci, Wazony, Dekoracje domowe, wazony, Wazony w stylu współczesnym, Wazony ceramiczne, Materiały ceramiczne Wazony

Napisz opinię

Wazon ceramiczny Paola Paronetto FIDE

Wazon ceramiczny Paola Paronetto FIDE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek