SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Anemone Zobacz większe

Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Anemone

KOD: 250sdpaolaparonettoicartoccianemone

ID: 93389

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaola Paronetto
ProducentPaola Paronetto
MateriałMateriały ceramiczne
MateriałCeramika
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 296.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paola Paronetto I Cartocci

Ceramiczna lampa wisząca

Projektant: Paola Paronetto
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

24 x w 18 mm
ø 30 x w 20 mm
ø 45 x w 28 mm

Opis

Ta wyrafinowana lampa jest świadectwem innowacyjnego wzornictwa i doskonałego kunsztu. Całkowicie ręcznie wykonany, ten kawałek jest ożywiany przy użyciu czarnej gliny papierowej, innowacyjnej mieszanki celulozy i naturalnych włókien dodanych do mieszanki gliny, aby stworzyć wyjątkowe medium artystyczne. Stożkowa sylwetka zwęża się w szeroką krawędź, zaznaczoną pogrubionymi poziomymi i pionowymi grzbietami. Zawieszona w jadalni z wysokim sufitem lub w długim przedpokoju, ta ponadczasowa lampa rozproszy ciepły, eteryczny blask w każdym wystroju. Lampa wisząca nie jest dostarczana z rozetą sufitową lub mocowaniami sufitowymi.
Wykończenia: „cartoccio” (w paski), gładka lub „corteccia” (duże paski).

Kartocci w glinie papierowej to rzeźby, które są zawsze różnią się od siebie, unikatowe kawałki o silnej osobowości. Są całkowicie ręcznie robione z długą, złożoną procedurą i mogą różnić się wielkością i kształtem podczas procesu tworzenia lub wypalania. dlatego ewentualne różnice należy postrzegać jako wartość dodaną i świadczyć o ich wyłączności.

Paola Paronetto

Paola Paronetto - zdjęcie projektantaPaola Paronetto Urodzona w 1965 roku w Pordenone, gdzie nadal mieszka i pracuje, pracownia garncarza Paola Paronetto doskonale łączy nowość, ciągłość, innowacyjność stylistyczną i tradycje starożytnej sztuki garncarskiej. Wykorzystując swoją szczególną wrażliwość i kobiecą kreatywność, Paola Paronetto tworzy obiekty, które przecinają się i antycypują nowe trendy we współczesnym wzornictwie. Jej prace wyrażają silną osobowość przy użyciu bardzo różnorodnych materiałów, od porcelany i gliny papierowej po terra sigillata (zapieczętowana ziemia) i raku. Paola Paronetto uzupełnia swoją pracę garncarską o nauczanie w prestiżowej międzynarodowej szkole ceramiki „La Meridiana” w Certaldo w Toskanii, gdzie w czerwcu poprowadzi seminarium na temat raku dolce i terra sigillata.
Jej twórczość ma delikatną nowoczesność. smak i waha się od sztuki i różnego rodzaju przedmiotów jedynie dekoracyjnych, po przedmioty codziennego użytku. Dociera do publiczności poprzez wystawy zbiorowe i osobiste, wystawy w galeriach sztuki oraz w ekskluzywnych sklepach sprzedających przedmioty i wyposażenie wnętrz we Włoszech i za granicą. Wśród wielu wystaw, w których uczestniczyła Paola Paronetto, wyróżnia się wystawa „W. Women in Italian Design”, w ramach dziewiątej edycji Triennale Design Museum w Mediolanie (od kwietnia 2016 do lutego 2017), wystawy Design.Ve w Wenecji w maju 2016 oraz wystawy indywidualnej w Contemporary Ceramics Centre w Londynie w 2017.

Tagi

Paola Paronetto, I Cartocci, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Ceramiczne lampy wiszące, Materiały ceramiczne Lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Anemone

Lampa wisząca Paola Paronetto I Cartocci Anemone

Ta wyrafinowana lampa jest świadectwem innowacyjnego wzornictwa i doskonałego kunsztu. Całkowicie ręcznie wykonany, ten kawałek jest ożywiany przy użyciu czarnej gliny papierowej, innowacyjnej mieszanki celulozy i naturalnych włókien dodanych do mieszanki gliny, aby stworzyć wyjątkowe medium artystyczne. Stożkowa sylwetka zwęża się w szeroką krawędź, zaznaczoną pogrubionymi poziomymi i pionowymi grzbietami. Zawieszona w jadalni z wysokim sufitem lub w długim przedpokoju, ta ponadczasowa lampa rozproszy ciepły, eteryczny blask w każdym wystroju. Lampa wisząca nie jest dostarczana z rozetą sufitową lub mocowaniem do sufitu. Wykończenia: "cartoccio" (w paski), gładkie lub "corteccia" (duże paski). Cartocci w glinie papierowej to rzeźby, które zawsze różnią się od jednej kolejne, wyjątkowe kawałki o silnej osobowości. Są całkowicie ręcznie robione z długą, złożoną procedurą i mogą różnić się wielkością i kształtem podczas procesu tworzenia lub wypalania. dlatego ewentualne różnice należy postrzegać jako wartość dodaną i świadczyć o ich wyłączności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek