DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon ceramiczny Paola Paronetto SET MONO Zobacz większe

Wazon ceramiczny Paola Paronetto SET MONO

KOD: 250sdpaolaparonettosetmono

ID: 222427

ProducentPaola Paronetto
CenaCena od 236.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paola Paronetto SET MONO

Wazon ceramiczny

Dane techniczne

Zestaw – wys.10 / wys.15 / wys.22 cm

Opis

Zestaw 3 wazonów Mono jest wykonany ręcznie z gliny papierowej, połączenia masy papierniczej i włókien z mieszanką ceramiczną.
Dostępny w następujących wykończeniach:
- biały
- biały + złoty
- kolorowy
- kolorowy + złoty

Tagi

Paola Paronetto, I Cartocci, Wazony, Dekoracje domowe, wazony, Wazony w stylu współczesnym, Wazony ceramiczne, Materiały ceramiczne Wazony

Napisz opinię

Wazon ceramiczny Paola Paronetto SET MONO

Wazon ceramiczny Paola Paronetto SET MONO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek