DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon ceramiczny Paola Paronetto BOSCO Zobacz większe

Wazon ceramiczny Paola Paronetto BOSCO

KOD: 250sdpaolaparonettobosco

ID: 222413

Rok produkcji2020
ProjektantPaola Paronetto
ProducentPaola Paronetto
CenaCena od 895.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paola Paronetto BOSCO

Wazon ceramiczny

Dane techniczne

wys.60 cm, 10cm
wys.75 cm, 13cm
wys.90 cm, 16cm
wys.120 cm, 18cm

Opis

Jak sugerują ich nazwy, przedmioty z serii BOSCO i PISTILLI nabierają maksymalnej wyrazistości w grupach, bawiąc się różnymi wysokościami i/lub kolorami, tak jak w naturze. Nie tylko dzięki technice papierowej gliny, ale także dzięki nieskończonym możliwościom kompozycyjnym, BOSCO i PISTILLI są uważane za logiczną ewolucję kolekcji Cartocci, z którą Paola Paronetto zawsze badała kompozycyjną moc poszczególnych obiektów, zjednoczonych w sugestywnych grupach martwa natura.

Tagi

Paola Paronetto, I Cartocci, Wazony, Dekoracje domowe, wazony, Wazony w stylu współczesnym, Wazony ceramiczne, Materiały ceramiczne Wazony

Napisz opinię

Wazon ceramiczny Paola Paronetto BOSCO

Wazon ceramiczny Paola Paronetto BOSCO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek