SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Łóżko Barel Cristallo Zobacz większe

Łóżko Barel Cristallo

KOD: 250sdbarelcristallo

ID: 130559

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaŁóżko
ProjektantSimone Micheli
ProducentBarel

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Barel Cristallo

Tkaninowe łóżko podwójne z tapicerowanym wezgłowiem

Rodzaj: Łóżko
Projektant: Simone Micheli
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

szer. 252 cm
wys. 135 cm
Gł. 210 cm

Opis

Łóżko z zagłówkiem tapicerowanym (dostarczane z modułami pionowymi). Dostępne z drewnianą podstawą Alveo lub sommierem. Przedstawiony tutaj na zdjęciu z zagłówkiem z szarej tkaniny i białą lakierowaną podstawą Alveo.

Simone Micheli

Simone Micheli - zdjęcie projektantaSimone Micheli założył Studio Architektoniczne w 1990 roku, a w 2003 roku wraz z Robertą Collą założył firmę projektową Simone Micheli Architectural Hero z siedzibą we Florencji, Mediolanie, Puntaldìa, Dubaju, Rabacie i Busanie.
Jego działalność zawodowa obejmuje od architektury po wnętrze, od projektu po wizualizację, poprzez grafikę, komunikację i organizację wydarzeń; jego kreacje, zawsze zrównoważone i świadome ekologicznie, charakteryzują się silną tożsamością i wyjątkowością. Wiele jest jego dzieł dla administracji publicznej i ważnych klientów prywatnych związanych ze społecznością i światem mieszkaniowym.
Jest kuratorem wystaw tematycznych - kontraktowych, ale nie tylko - na głównych międzynarodowych targach architektury, designu i hotelarstwa.
Jest profesorem Poli.Design i Scuola Politecnica di Design w Mediolanie.
We współpracy z Robertą Collą i jego zespołem profesjonalistów prowadzi konferencje, warsztaty i wykłady na uniwersytetach, w instytutach kultury i instytucje w wielu miastach na całym świecie.
Jego prace były prezentowane na najważniejszych wystawach międzynarodowych, a także we włoskich i międzynarodowych gazetach, magazynach i periodykach.

Filmy

Tagi

Barel, Simone Micheli, Design, Łóżka, Sypialnia i sypialnie dla dzieci, Łóżko, Łóżka w stylu współczesnym, Łóżka z tkaniny, Łóżka podwójne, Łóżka z zagłówkiem tapicerowanym, Łóżka z zagłówkiem wysokim

Napisz opinię

Łóżko Barel Cristallo

Łóżko Barel Cristallo

Łóżko z zagłówkiem tapicerowanym (dostarczane z modułami pionowymi). Dostępne z drewnianą podstawą Alveo lub sommierem. Przedstawiony tutaj na zdjęciu z zagłówkiem z szarej tkaniny i białą lakierowaną podstawą Alveo...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek