SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Barel Design Bottiglia Zobacz większe

Lampa podłogowa Barel Design Bottiglia

KOD: 250sdbareldesignbottiglia

ID: 114370

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Micheli
ProducentBarel
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Barel Design

Lampa w solidnym żelaznym pręcie kutym ręcznie ze światłem LED

Projektant: Simone Micheli
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

gł. 56 x wys. 180 mm
gł. 42 x wys. 140 mm
głęb. 27 x wys. 90 mm

Opis

Lampa w solidnym żelaznym pręcie, wykonana ręcznie, ze światłem LED; dostępne w różnych rozmiarach. Prezentowany tutaj w wersji średniej, lakierowany na biało.

Simone Micheli

Simone Micheli - zdjęcie projektantaSimone Micheli założył Studio Architektoniczne w 1990 roku, a w 2003 roku wraz z Robertą Collą założył firmę projektową Simone Micheli Architectural Hero z siedzibą we Florencji, Mediolanie, Puntaldìa, Dubaju, Rabacie i Busanie.
Jego działalność zawodowa obejmuje od architektury po wnętrze, od projektu po wizualizację, poprzez grafikę, komunikację i organizację wydarzeń; jego kreacje, zawsze zrównoważone i świadome ekologicznie, charakteryzują się silną tożsamością i wyjątkowością. Wiele jest jego dzieł dla administracji publicznej i ważnych klientów prywatnych związanych ze społecznością i światem mieszkaniowym.
Jest kuratorem wystaw tematycznych - kontraktowych, ale nie tylko - na głównych międzynarodowych targach architektury, designu i hotelarstwa.
Jest profesorem Poli.Design i Scuola Politecnica di Design w Mediolanie.
We współpracy z Robertą Collą i jego zespołem profesjonalistów prowadzi konferencje, warsztaty i wykłady na uniwersytetach, w instytutach kultury i instytucje w wielu miastach na całym świecie.
Jego prace były prezentowane na najważniejszych wystawach międzynarodowych, a także we włoskich i międzynarodowych gazetach, magazynach i periodykach.

Filmy

Tagi

Beczka, Simone Micheli, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Żelazne lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Ręcznie robione lampy podłogowe

Napisz opinię

Lampa podłogowa Barel Design Bottiglia

Lampa podłogowa Barel Design Bottiglia

Lampa z solidnego żelaznego pręta, wykonana ręcznie, ze światłem LED: dostępna w różnych rozmiarach. Prezentowany tutaj w wersji średniej, lakierowany na biało.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek