SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pufa Barel Tam Zobacz większe

Pufa Barel Tam

KOD: 250sdbareltam

ID: 130524

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaPufa
ProjektantSimone Micheli
ProducentBarel

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Barel Tam

Okrągła pufa tapicerowana

Rodzaj: Pufa
Projektant: Simone Micheli
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

Ø 68 (46) cm
Wys. 65 cm

Opis

Pufa z podstawą w solidnym żelaznym pręcie obrabianym ręcznie i tapicerowanym siedziskiem. Przedstawiony tutaj na zdjęciu z białą lakierowaną żelazną podstawą i siedziskiem ubranym w szarą tkaninę.

Simone Micheli

Simone Micheli - zdjęcie projektantaSimone Micheli założył Studio Architektoniczne w 1990 roku, a w 2003 roku wraz z Robertą Collą założył firmę projektową Simone Micheli Architectural Hero z siedzibą we Florencji, Mediolanie, Puntaldìa, Dubaju, Rabacie i Busanie.
Jego działalność zawodowa obejmuje od architektury po wnętrze, od projektu po wizualizację, poprzez grafikę, komunikację i organizację wydarzeń; jego kreacje, zawsze zrównoważone i świadome ekologicznie, charakteryzują się silną tożsamością i wyjątkowością. Wiele jest jego dzieł dla administracji publicznej i ważnych klientów prywatnych związanych ze społecznością i światem mieszkaniowym.
Jest kuratorem wystaw tematycznych - kontraktowych, ale nie tylko - na głównych międzynarodowych targach architektury, designu i hotelarstwa.
Jest profesorem Poli.Design i Scuola Politecnica di Design w Mediolanie.
We współpracy z Robertą Collą i jego zespołem profesjonalistów prowadzi konferencje, warsztaty i wykłady na uniwersytetach, w instytutach kultury i instytucje w wielu miastach na całym świecie.
Jego prace były prezentowane na najważniejszych wystawach międzynarodowych, a także we włoskich i międzynarodowych gazetach, magazynach i periodykach.

Filmy

Tagi

Barel, Simone Micheli, Projektowanie, Sofy i fotele, Pufy, pufy, Pufy w stylu współczesnym, Pufy tekstylne, Pufy metalowe, Pufy żelazne, Pufy tapicerowane, Pufy okrągłe

Napisz opinię

Pufa Barel Tam

Pufa Barel Tam

Pufa z podstawą w solidnym żelaznym pręcie obrabianym ręcznie i tapicerowanym siedziskiem. Przedstawiony tutaj na zdjęciu z białą lakierowaną żelazną podstawą i siedziskiem ubranym w szarą tkaninę...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek