SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżanka Barel Duna Zobacz większe

Leżanka Barel Duna

KOD: 250sdbarelduna

ID: 130520

Rodzaj meblaLeżanka
ProjektantLuisa Bocchietto
ProducentBarel

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Barel Duna

Szezlong z ręcznie kutego żelaza z poduszką

Rodzaj: Leżanka
Projektant: Luisa Bocchietto

Dane techniczne

szer. 74 cm
gł. 160 cm
Wys. 77 cm

Opis

Szezlong z ręcznie kutymi elementami z litego żelaza; dostępne z poduszką lub bez, ze zdejmowaną pokrywą oraz z tylnymi kołami lub bez. Prezentowany tutaj w białym lakierowanym wykończeniu z poduszką z szarej tkaniny i tylnymi kołami.

Luisa Bocchietto

Luisa Bocchietto - zdjęcie projektantaArchitekt i projektant.
W 1985 roku ukończyła studia architektoniczne na Politechnice w Mediolanie wraz z Marco Zanuso; w tym samym czasie uzyskała dyplom w Europejskim Instytucie Designu w Mediolanie. Od tego czasu pracuje zarówno dla klientów publicznych jak i prywatnych, realizując projekty renowacji budynków, rewitalizacji miast, montażu mebli, przygotowania stoisk targowych zarówno we Włoszech jak i za granicą (Mediolan, Paryż, Kolonia, Nowy Jork). Projektuje artykuły dla firm z branży meblarskiej, projekty publikowane przez włoskie i zagraniczne magazyny, w szczególności ogromne wazony używane na targach, hotelach, przestrzeniach publicznych na całym świecie.
Współpracuje z uczelniami i szkołami projektowania jako wykładowca, a także profesor wizytujący (Lozanna, Turyn, Wenecja i Mediolan).
Zawsze była zaangażowana nie tylko w działalność zawodową, ale także w promocję kultury projektowej.
Obecnie jest krajowym prezesem ADI - Associazione per il Design Industriale (Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego).

Filmy

Tagi

Barel, Luisa Bocchietto, Design, Meble ogrodowe, Sofy i fotele, Szezlongi, Leżaki, Leżaki, Leżak, Leżaki w stylu współczesnym, Leżanki z tkaniny, Szezlongi metalowe, leżaki, Metalowe leżaki, Żelazne leżaki, Leżaki na kółkach

Napisz opinię

Leżanka Barel Duna

Leżanka Barel Duna

Szezlong z ręcznie kutymi elementami z litego żelaza; dostępne z poduszką lub bez, ze zdejmowaną pokrywą oraz z tylnymi kołami lub bez. Prezentowany tutaj w białym lakierowanym wykończeniu z poduszką z szarej tkaniny i tylnymi kołami...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek