SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Barel Design Colombina Zobacz większe

Lampa podłogowa Barel Design Colombina

KOD: 250sdbareldesigncolombina

ID: 114574

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Micheli
ProducentBarel
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Barel Design

Współczesna lampa podłogowa z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim

Projektant: Simone Micheli
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

ø 58 mm
wys. 180 mm

Opis

Lampa w solidnym żelaznym pręcie wykonana ręcznie, ze światłem LED. Prezentowany tutaj w białych i brązowych lakierowanych wykończeniach.

Simone Micheli

Simone Micheli - zdjęcie projektantaSimone Micheli założył Studio Architektoniczne w 1990 roku, a w 2003 roku wraz z Robertą Collą założył firmę projektową Simone Micheli Architectural Hero z siedzibą we Florencji, Mediolanie, Puntaldìa, Dubaju, Rabacie i Busanie.
Jego działalność zawodowa obejmuje od architektury po wnętrze, od projektu po wizualizację, poprzez grafikę, komunikację i organizację wydarzeń; jego kreacje, zawsze zrównoważone i świadome ekologicznie, charakteryzują się silną tożsamością i wyjątkowością. Wiele jest jego dzieł dla administracji publicznej i ważnych klientów prywatnych związanych ze społecznością i światem mieszkaniowym.
Jest kuratorem wystaw tematycznych - kontraktowych, ale nie tylko - na głównych międzynarodowych targach architektury, designu i hotelarstwa.
Jest profesorem Poli.Design i Scuola Politecnica di Design w Mediolanie.
We współpracy z Robertą Collą i jego zespołem profesjonalistów prowadzi konferencje, warsztaty i wykłady na uniwersytetach, w instytutach kultury i instytucje w wielu miastach na całym świecie.
Jego prace były prezentowane na najważniejszych wystawach międzynarodowych, a także we włoskich i międzynarodowych gazetach, magazynach i periodykach.

Filmy

Tagi

Beczka, Simone Micheli, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Żelazne lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Ręcznie robione lampy podłogowe

Napisz opinię

Lampa podłogowa Barel Design Colombina

Lampa podłogowa Barel Design Colombina

Lampa w solidnym żelaznym pręcie wykonana ręcznie, ze światłem LED. Prezentowany tutaj w białych i brązowych lakierowanych wykończeniach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek