SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Osprzęt elektryczny 9010 Novantadieci Fabric Zobacz większe

Osprzęt elektryczny 9010 Novantadieci Fabric

KOD: 250sd5514

ID: 123247

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyOsprzęt elektryczny
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFormidable Studio
Producent9010 Novantadieci
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
9010 Novantadieci Fabric

Oprawka Cristaly®

Projektant: Formidable Studio
Rodzaj: Osprzęt elektryczny
Rok produkcji: 2021
Kod produktu: 5514

Opis

Ponadczasowa elegancja nawiązująca do Bliskiego Wschodu, baroku i neoklasycyzmu sprawia, że ​​podsufitka jest prawdziwym wyrazem sztuki zdobniczej. Prosta, ale skuteczna technika, która może kształtować i formować sufit tak, jakby był żywą materią. Taka jest idea przyświecająca serii róż sufitowych, która powstała w wyniku twórczej współpracy 9010 ze Studio Formidable: pragnienie przywrócenia elementu architektonicznego, który sięga czasów starożytnych i nadania mu współczesnego wyglądu. 

To nie tylko dekoracja. Geometryczne linie otaczają i chronią światło, dodając struktury i siły. Pozorna równowaga i chłód linii i tomów ewoluuje i przekształca, obalając podstawowe zasady. Ta seria nie jest statyczna, ale ciągle się zmienia, eksplorując klasyczne kształty jak Ritmo, aż po całkowicie organiczne CIMA. 9010 jest głęboko zakorzeniona w swojej okolicy i wyraża miłość do swoich korzeni w konkretnych działaniach, od odzyskiwania i promowania umiejętności rzemieślniczych zagrożonych wyginięciem po filozofię „zero-kilometrów”, która wybiera wyspecjalizowanych dostawców na danym obszarze.( ccc333)
Założona w Nove, Włochy
Pomysł, technologia i poszukiwanie materiałów wynikają z pracy włoskich architektów, inżynierów i projektantów. Cała produkcja odbywa się w fabryce Nove i podlega ścisłej kontroli jakości. Położone w regionie obfitującym w artystyczne skarby i wydarzenia, Nove szczyci się wielowiekową tradycją rzemieślniczą, która doprowadziła do jego światowej sławy jako Miasta Ceramiki. Sztuka manualna łączy się z technologią i wysokiej jakości surowcami, aż do momentu, gdy dociera do 9010, wiodącego producenta wysokiej klasy i designerskiego oświetlenia o międzynarodowej reputacji. 
Nie wystarczy napisać „Made in Italy”; musimy żyć „Made in Italy”.
Projekt CIMA to ewolucja i rewolucja, sugestywny projekt 9010 w stylu krawieckim, który przywołuje wyjątkową, kultową więź z ziemią. Cima to nie róża sufitowa, to rzeźba, której projekt nawiązuje i oddaje hołd Monte Grappa, najwyższej górze masywu o tej samej nazwie w Prealpach Weneckich, gdzie założono i ma siedzibę 9010.
ziemskie korzenie w górach i pamiętanie przeszłości poprzez światło.

Formidable Studio

Formidable Studio - zdjęcie projektantaLa collaborazione tra l'interior designer Giulia Ciccarese e l'architetto Devis Busato, laureati presso lo IUAV di Venezia, nasce nel 2014. Nello stesso anno danno vita al progetto " chodź proces twórczy, który jest związany z profesjonalizmem.
W studiu zajmujesz się wnętrzem i projektowaniem koncepcyjnym, zrealizuj projekt wartościowy i wielodyscyplinarny.
Czytelny, prosty i niepowtarzalny: salon projektowy di oggetti e di luoghi.
"Zamialiśmy się liczyć na znaczenie i połączenia w celu zbadania sprawy związanej z naszą codziennością".
Zanieczyszczenia związane z materiałami, wykorzystanie technologii i rozwoju technologicznego na pierwszym miejscu Minimalistyczny język, wszechstronny i z mocną tożsamością.

Filmy

Tagi

9010 nowicjusze, formIDable Studio, Oświetlenie wewnętrzne, elementy oświetleniowe, Oprawki do lamp, element oświetleniowy, oprawka

Napisz opinię

Osprzęt elektryczny 9010 Novantadieci Fabric

Osprzęt elektryczny 9010 Novantadieci Fabric

Ponadczasowa elegancja nawiązująca do Bliskiego Wschodu, baroku i neoklasycyzmu sprawia, że ​​podsufitka jest prawdziwym wyrazem sztuki zdobniczej. Prosta, ale skuteczna technika, która może kształtować i formować sufit tak, jakby był żywą materią. Taka jest idea przyświecająca serii róż sufitowych, która powstała w wyniku twórczej współpracy 9010 ze Studio Formidable: pragnienie przywrócenia elementu architektonicznego, który sięga czasów starożytnych i nadania mu współczesnego wyglądu. To nie tylko dekoracja. Geometryczne linie otaczają i chronią światło, dodając struktury i siły. Pozorna równowaga i chłód linii i tomów ewoluuje i przekształca, obalając podstawowe zasady. Ta seria nie jest statyczna, ale ciągle się zmienia, eksplorując klasyczne kształty jak Ritmo, aż po całkowicie organiczne CIMA. 9010 jest głęboko zakorzeniona w swojej okolicy i wyraża swoją miłość do swoich korzeni w konkretnych działaniach, od odzyskiwania i promowania umiejętności rzemieślniczych zagrożonych wyginięciem po filozofię „zero-kilometrów”, która wybiera wyspecjalizowanych dostawców na danym obszarze. Założona w Nove, Włochy Pomysł, technologia i poszukiwanie materiałów wyrastają z pracy włoskich architektów, inżynierów i projektantów. Cała produkcja odbywa się w fabryce Nove i podlega ścisłej kontroli jakości. Położone w regionie z bogactwem artystycznych skarbów i wydarzeń, Nove szczyci się wielowiekową tradycją rzemieślniczą, która doprowadziła do jego światowej sławy jako Miasta Ceramiki. Sztuka manualna łączy się z technologią i wysokiej jakości surowcami, aż do momentu dotarcia do 9010, wiodącego producenta wysokiej klasy i designerskiego oświetlenia o międzynarodowej reputacji. Napisanie „Made in Italy” nie wystarczy: musimy live "Made in Italy". Projekt CIMA to ewolucja i rewolucja, sugestywny projekt 9010 w stylu krawieckim, który przywołuje wyjątkową, kultową więź z ziemią. Cima to nie róża sufitowa, to rzeźba, której projekt przypomina i oddaje hołd Monte Grappa, najwyższej górze masywu o tej samej nazwie w Prealpach Weneckich, gdzie założono i ma siedzibę 9010. ziemskie korzenie w górach i pamiętanie przeszłości poprzez światło.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek