SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2486B Zobacz większe

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2486B

KOD: 250sd2486B

ID: 109048

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGianfranco Cinel
Producent9010 Novantadieci
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
9010 Novantadieci 2486B

Wpuszczana aluminiowa lampa ścienna Alumite® i Cristaly®

Projektant: Gianfranco Cinel
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2017
Kod produktu: 2486B

Opis

Nasze oprawy wpuszczane w ścianę są idealnym rozwiązaniem dla projektów ze zintegrowanymi światłami, idealnie osadzonymi w ścianie, całkowicie ukrywającymi część elektryczną. W ten sposób podkreśla się jakość światła; 9010 LED zapewnia wysoką wydajność oświetleniową i znaczne zmniejszenie zużycia. Uniwersalna i łatwa w instalacji kolekcja zaproponowana przez 9010 nadaje się do eleganckich i wyrafinowanych kreacji, jak również do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.

LED ALUMITE® i CRISTALY® wpuszczana lampa ścienna o podstawowym designie z podwójną emisją światła. Składa się z cienkiego łuku wystającego ze ściany o miękkim kącie. Wytwarzane miękkie światło, rozproszone zarówno od góry, jak i od dołu, jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów środowisk. Dostępne z obudową do murowania.

Filmy

Tagi

9010 nowicjusze, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z materiałów kompozytowych, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Kinkiety ze ściemniaczem, Kinkiety wpuszczane

Napisz opinię

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2486B

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2486B

Nasze lampy wpuszczane na ścianę są idealnym rozwiązaniem dla projektów ze zintegrowanymi światłami, idealnie osadzonymi w ścianie, całkowicie ukrywającymi część elektryczną. W ten sposób podkreśla się jakość światła: 9010 LED zapewnia wysoką wydajność oświetleniową i znaczne zmniejszenie zużycia. Uniwersalna i łatwa do zainstalowania kolekcja zaproponowana przez 9010 jest odpowiednia do eleganckich i wyrafinowanych kreacji, a także do nowoczesnych i minimalistycznych środowisk. LED ALUMITE® i CRISTALY® wpuszczana lampa ścienna o podstawowym designie z podwójną emisją światła. Składa się z cienkiego łuku wystającego ze ściany o miękkim kącie. Wytwarzane miękkie światło, rozproszone zarówno od góry, jak i od dołu, jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów środowisk. Dostępne z obudową do murowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek