SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna 9010 Novantadieci Box Zobacz większe

Lampa ścienna 9010 Novantadieci Box

KOD: 250sd2511

ID: 109379

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlberto Ghirardello
Producent9010 Novantadieci
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
9010 Novantadieci Box

Kinkiet LED Cristaly®

Projektant: Alberto Ghirardello
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 2511

Opis

Kinkiety z kolekcji 9010 to najlepszy wybór do kontekstów wymagających subtelnego oświetlenia, łącząc funkcjonalność z designem i architekturą. Propozycje katalogu 9010 oferują rozwiązania nacechowane urokiem kunsztu Made In Italy i dostosowane do wszystkich potrzeb stylistycznych, od klasycznego do nowoczesnego.

Najbardziej elementarny kształt, sześcian , zostaje na nowo zdefiniowana poprzez metamorfozę nałożoną na jej poszczególne twarze: surowe geometrie, które sprawiają, że stają się puste, niemal wsysając je, tworząc szereg szczelin w różnych kierunkach, które stają się znakiem graficznym, ale także grą światła i cienia na tym samym ( aaa111)CRISTALY® korpus.

Alberto Ghirardello

Alberto Ghirardello - zdjęcie projektantaAlberto Ghirardello urodził się w 1985 roku w Vicenzy.
Po uzyskaniu dyplomu licencjata z Wzornictwa Przemysłowego na Uniwersytecie IUAV w Wenecji w 2007 roku przeniósł się do Mediolanu i rozpoczął studia magisterskie na Politechnice w zakresie Wzornictwa Przemysłowego. Uczestnicząc w kursach projektowych swoje doświadczenie zdobywał również dzięki kilku współpracom: po krótkim pobycie w studiu Habits odbył półroczny staż w studiu Bartoli Design. W latach 2010-2012 pracował dla studia projektowego Giulio Iacchetti (z którym ukończył w 2010 roku), realizując projekty dla wielu firm, takich jak Abet Laminati, Alessi, Globo, Jannelli & Volpi, Meritalia, Moleskine, Nivea i Nodus.
Aktywny w każdej dziedzinie projektowania, bierze udział w wielu warsztatach i konkursach projektowych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Jego prace są publikowane w wielu magazynach projektowych i wystawiane na wielu imprezach, takich jak Fuorisalone, Roma Design Più, Abitare il Tempo, Hong Kong Design Week i Triennale Design Museum.

Filmy

Tagi

9010 nowicjusze, Alberto Ghirardello, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z materiałów kompozytowych, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna 9010 Novantadieci Box

Lampa ścienna 9010 Novantadieci Box

kinkiety z kolekcji 9010 to najlepszy wybór dla kontekstów wymagających subtelnego oświetlenia, łącząc funkcjonalność z designem i architekturą. Propozycje katalogu 9010 oferują rozwiązania nacechowane urokiem kunsztu Made In Italy i spełniające wszystkie potrzeby stylu, od klasycznego po nowoczesny. Najbardziej elementarny kształt, sześcian, jest na nowo zdefiniowana poprzez metamorfozę nałożoną na jej poszczególne twarze: surowe geometrie, które sprawiają, że stają się puste, niemal wsysając je, tworząc liczne szczeliny w różnych kierunkach, które stają się znakiem graficznym, ale także grą światła i cienia na tym samym CRISTALY® ciało.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek