SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2516C Zobacz większe

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2516C

KOD: 250sd2516C

ID: 109110

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGianfranco Cinel
Producent9010 Novantadieci
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
9010 Novantadieci 2516C

Kinkiet LED Cristaly®

Projektant: Gianfranco Cinel
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 2516C

Opis

Kinkiety z kolekcji 9010 to najlepszy wybór do kontekstów wymagających subtelnego oświetlenia, łącząc funkcjonalność z designem i architekturą. Propozycje katalogu 9010 oferują rozwiązania nacechowane urokiem kunsztu Made In Italy i dostosowane do wszystkich potrzeb stylistycznych, od klasycznego po nowoczesny.

Narzędzia nie są już ukryte, stają się akcesoria meblowe przydatne do oświetlenia. Funkcjonalne, ale przede wszystkim ciekawe estetycznie. CRISTALY® ożywa dzięki codziennym gestom. Shape przypomina stojącą na ścianie podświetlaną SAW i ma oprawy elektryczne LED.

Filmy

Tagi

9010 nowicjusze, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z materiałów kompozytowych, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2516C

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2516C

kinkiety z kolekcji 9010 to najlepszy wybór dla kontekstów wymagających subtelnego oświetlenia, łącząc funkcjonalność z designem i architekturą. Propozycje katalogu 9010 oferują rozwiązania nacechowane urokiem kunsztu Made In Italy i odpowiadające wszystkim potrzebom stylistycznym, od klasycznego po nowoczesny. Narzędzia nie są już ukryte, stają się dodatkami do wyposażenia które są przydatne do oświetlenia. Funkcjonalna, ale przede wszystkim interesująca estetycznie. CRISTALY® ożywa dzięki gestom z codziennego życia. Shape przypomina stojącą na ścianie podświetlaną SAW i ma oprawy elektryczne LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek