SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2508F Zobacz większe

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2508F

KOD: 250sd2508F

ID: 109125

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGianfranco Cinel
Producent9010 Novantadieci
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
9010 Novantadieci 2508F

Kinkiet wpuszczany LED Alumite® i Cristaly®

Projektant: Gianfranco Cinel
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 2508F

Opis

Nasze oprawy wpuszczane w ścianę są idealnym rozwiązaniem dla projektów ze zintegrowanymi światłami, idealnie osadzonymi w ścianie, całkowicie ukrywającymi część elektryczną. W ten sposób podkreśla się jakość światła; 9010 LED zapewnia wysoką wydajność oświetleniową i znaczne zmniejszenie zużycia. Uniwersalna i łatwa w instalacji kolekcja zaproponowana przez 9010 nadaje się do eleganckich i wyrafinowanych kreacji, jak również do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.

9010 oferuje kombinację of CRISTALY® i ALUMITE®, rozwijając gamę elementów do wbudowania o minimalistycznym wzornictwie: cienka i elegancka seria o wysokim strumieniu świetlnym. Dostępny w dwóch rozmiarach występu.

Filmy

Tagi

9010 nowicjusze, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z materiałów kompozytowych, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety ze ściemniaczem, Kinkiety wpuszczane

Napisz opinię

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2508F

Lampa ścienna 9010 Novantadieci 2508F

Nasze lampy wpuszczane na ścianę są idealnym rozwiązaniem dla projektów ze zintegrowanymi światłami, idealnie osadzonymi w ścianie, całkowicie ukrywającymi część elektryczną. W ten sposób podkreśla się jakość światła: 9010 LED zapewnia wysoką wydajność oświetleniową i znaczne zmniejszenie zużycia. Ta wszechstronna i łatwa do zainstalowania kolekcja zaproponowana przez 9010 jest odpowiednia dla eleganckich i wyrafinowanych kreacji, a także nowoczesnych i minimalistycznych środowisk. 9010 oferuje kombinację CRISTALY® i ALUMITE® , opracowując gamę elementów do wbudowania o minimalistycznym wzornictwie: cienka i elegancka seria o wysokim strumieniu świetlnym. Dostępny w dwóch rozmiarach występu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek