STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny marmurowy stolik do kawy Memedesign Tray 3 Zobacz większe

Prostokątny marmurowy stolik do kawy Memedesign Tray 3

KOD: 250sdmemedesigntray3

ID: 212834

ProducentMemedesign
CenaCena od 890.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Memedesign Tray 3

Prostokątny marmurowy stolik do kawy

Dane techniczne

cm 97 x 63 x wys. 38

Opis

Kwadratowy stolik kawowy TRAY 3 MARMO z marmurowym blatem cm 97x63x38h
Mały kwadratowy stolik kawowy o nowoczesnym i eleganckim designie. Lakierowana metalowa rama i marmurowe wykończenie nieprzezroczyste. Elegancki w salonie.

Grubość nóg: 5 mm
Grubość blatu: 20 mm
Możliwość wyboru blatu z białego marmuru Carrara lub czarnego marmuru Marquinia lub Emperador
Błyszczące wykończenie blatu dostępne na zamówienie
Rama metalowa dostępna we wszystkich 15 kolorach z naszej oferty
100% Made in Italy

Sposób czyszczenia malowania proszkowego produktów wykończeniowych: w zależności od przypadku tylko czystą wodę, z niewielkimi dodatkami neutralnych środków piorących (pH7), należy używać za pomocą miękkich, nieściernych ściereczek, szmat lub bawełny przemysłowej.

Tagi

MEMEDESIGN, Taca, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki Bistro, Stoliki prostokątne, Salon w stylu współczesnym stoły, stoły marmurowe, stoły wypoczynkowe z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Prostokątny marmurowy stolik do kawy Memedesign Tray 3

Prostokątny marmurowy stolik do kawy Memedesign Tray 3

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek