STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marmurowy stolik boczny Memedesign Tray 1 Zobacz większe

Marmurowy stolik boczny Memedesign Tray 1

KOD: 250sdmemedesigntray1

ID: 212831

ProducentMemedesign
CenaCena od 627.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Memedesign Tray 1

Marmurowy stolik boczny

Dane techniczne

cm 37 x 37 x wys. 50

Opis

TRAY 1 MARMO kwadratowy stolik kawowy z marmurowym blatem cm 37x37x51,7h
Mały kwadratowy stolik kawowy o nowoczesnym i eleganckim designie. Lakierowana metalowa rama i marmurowe wykończenie nieprzezroczyste. Elegancki w salonie, ale nawet przy łóżku.

Grubość nóżek: 5 mm
Grubość blatu: 20 mm
Możliwość wyboru blatu z białego marmuru Carrara lub czarnego marmuru Marquinia lub Emperador.
Błyszczące wykończenie blatu dostępne na zamówienie
Metalowy stelaż dostępny we wszystkich 15 kolorach z naszej oferty
100% Made in Italy

Jak czyścić malowanie proszkowe wykończenie produkty: w zależności od przypadku należy używać wyłącznie czystej wody z niewielkimi dodatkami neutralnych środków piorących (pH7) za pomocą miękkich, nieściernych ściereczek, szmat lub bawełny przemysłowej.

Tagi

MEMEDESIGN, Taca, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki Bistro, Stoliki kwadratowe, Stoliki boczne, Stoły wypoczynkowe w stylu współczesnym, stoły wypoczynkowe z marmuru, stoły wypoczynkowe z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Marmurowy stolik boczny Memedesign Tray 1

Marmurowy stolik boczny Memedesign Tray 1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek