STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik boczny z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 1 Zobacz większe

Stolik boczny z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 1

KOD: 250sdmemedesigntray1

ID: 212829

ProducentMemedesign
CenaCena od 576.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Memedesign Tray 1

Stolik boczny z marmuru karraryjskiego

Dane techniczne

cm 37 x 37 x wys. 50

Opis

TRAY 1 MARMO kwadratowy stolik kawowy z marmurowym blatem cm 37x37x51,7h
Mały kwadratowy stolik kawowy o nowoczesnym i eleganckim designie. Lakierowana metalowa rama i marmurowe wykończenie nieprzezroczyste. Elegancki w salonie, ale nawet przy łóżku.

Grubość nóg: 5 mm
Grubość blatu: 20 mm
Możliwość wyboru blatu z białego marmuru Carrara lub czarnego marmuru Marquinia
Błyszczące wykończenie blatu dostępne na zapytanie
Stelaż metalowy dostępny we wszystkich 15 kolorach z naszej oferty
100% Made in Italy

Sposób czyszczenia malowania proszkowego produktów wykończeniowych: w zależności od przypadku tylko czysta woda , z niewielkimi dodatkami neutralnych środków piorących (pH7), należy stosować za pomocą miękkich, nieściernych ściereczek, szmat lub bawełny przemysłowej.

Tagi

MEMEDESIGN, Taca, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki marmurowe, Stoliki z kamienia naturalnego, Stoliki kawowe z marmuru Carrara, Stoliki Bistro, Kwadratowa Kawa stoły, stoliki boczne, stoliki w stylu współczesnym, stoliki z marmuru, stoliki z kamienia naturalnego, stoliki z marmuru Carrara

Napisz opinię

Stolik boczny z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 1

Stolik boczny z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek