STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowy stolik kawowy Memedesign Tray 3 Zobacz większe

Metalowy stolik kawowy Memedesign Tray 3

KOD: 250sdmemedesigntray3

ID: 212832

ProjektantEnrico Cesana
ProjektantRiccardo Rivolta
ProducentMemedesign
CenaCena od 407.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Memedesign Tray 3

Metalowy stolik kawowy

Dane techniczne

cm 97 x 63 x wys. 38

Opis

TRAY 3 METALLO prostokątny stolik kawowy z metalu cm 97x63x38h
Kwadratowy stolik kawowy wykonany z lakierowanego metalu o nowoczesnym i eleganckim designie. Nadaje się przed sofą na środku salonu.

Grubość nóg: 5 mm
Grubość blatu: 2 mm
Możliwość połączenia z PODAJNIKIEM 1 METALLO cm 37x37x50h i PODAJNIKIEM 2 METALLO cm 80x80x25h
Dostępne we wszystkich 15 kolorów z naszej oferty
100% Made in Italy

Jak czyścić lakierowanie proszkowe produktów wykończeniowych: ewentualnie tylko czysta woda z niewielkimi dodatkami neutralnych środków myjących (pH7) , należy używać za pomocą miękkich, nieściernych tkanin, szmat lub bawełny przemysłowej.

Tagi

MEMEDESIGN, Enrico Cesana, Taca, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki Bistro, Stoliki prostokątne, Stoliki wypoczynkowe w stylu współczesnym, Stoły metalowe Lounge

Napisz opinię

Metalowy stolik kawowy Memedesign Tray 3

Metalowy stolik kawowy Memedesign Tray 3

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek