STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny stolik kawowy z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 3 Zobacz większe

Prostokątny stolik kawowy z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 3

KOD: 250sdmemedesigntray3

ID: 212833

ProducentMemedesign
CenaCena od 847.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Memedesign Tray 3

Prostokątny stolik kawowy z marmuru karraryjskiego

Dane techniczne

cm 97 x 63 x wys. 38

Opis

Kwadratowy stolik kawowy TRAY 3 MARMO z marmurowym blatem cm 97x63x38h
Mały kwadratowy stolik kawowy o nowoczesnym i eleganckim designie. Lakierowana metalowa rama i marmurowe wykończenie nieprzezroczyste. Elegancki w salonie.

Grubość nóg: 5 mm
Grubość blatu: 20 mm
Możliwość wyboru blatu z białego marmuru Carrara lub czarnego marmuru Marquinia
Błyszczące wykończenie blatu dostępne na zapytanie
Stelaż metalowy dostępny we wszystkich 15 kolorach z naszej oferty
100% Made in Italy

Sposób czyszczenia malowania proszkowego produktów wykończeniowych: w zależności od przypadku tylko czysta woda , z niewielkimi dodatkami neutralnych środków piorących (pH7), należy stosować za pomocą miękkich, nieściernych ściereczek, szmat lub bawełny przemysłowej.

Tagi

MEMEDESIGN, Taca, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki z kamienia naturalnego, Stoliki kawowe z marmuru Carrara, Stoliki bistro, Kawa prostokątna stoły, stoły Lounge w stylu współczesnym, stoły Lounge z marmuru, stoły Lounge z kamienia naturalnego, stoły Lounge z marmuru Carrara

Napisz opinię

Prostokątny stolik kawowy z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 3

Prostokątny stolik kawowy z marmuru karraryjskiego Memedesign Tray 3

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek