KOMINEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy kominek gazowy do montażu na ścianie Stûv STÛV B-60 PB Zobacz większe

Stalowy kominek gazowy do montażu na ścianie Stûv STÛV B-60 PB

KOD: 250sdstûvstûvb-60pb

ID: 238572

ProjektantPiet Boon
ProducentStûv

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stûv STÛV B-60 PB

Stalowy kominek gazowy do montażu na ścianie

Opis

STÛV B-60 PB
- 'Palnik z efektem drewna'
- Tylny panel w żelaznych listwach
- Zdejmowane listwy przednie (opcja)

Kominki gazowe z linii ' tulp ' są dostępne w szerokiej gamie formatów. Wersje jedno- lub dwustronne, narożne lub z 3 stronami. Możesz dostosować swój palnik dzięki różnym wykończeniom i ozdobnym ramkom, które pomogą mu wtopić się w architekturę Twojego pokoju.

Tagi

Stûv, Piet Boon, Tulp, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki naścienne, Kominki otwarte, Kominki gazowe

Napisz opinię

Stalowy kominek gazowy do montażu na ścianie Stûv STÛV B-60 PB

Stalowy kominek gazowy do montażu na ścianie Stûv STÛV B-60 PB

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek