KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


3-stronny kominek gazowy z szybą i stalą Stûv STÛV B-100 H Zobacz większe

3-stronny kominek gazowy z szybą i stalą Stûv STÛV B-100 H

KOD: 250sdstûvstûvb-100h

ID: 238559

ProducentStûv

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stûv STÛV B-100 H

3-stronny kominek gazowy z szybą i stalą

Opis

STÛV B-100 H
- 'Palnik z efektem drewna'
- Dostępny w wersji jednostronnej, narożnej lub trójstronnej
- Standardowe wykończenie lub Pod- Przykrycie komina z kamienną podstawą

Kominki gazowe z linii " tulp " są dostępne w szerokiej gamie formatów. Wersje jedno- lub dwustronne, narożne lub z 3 stronami. Możesz dostosować swój palnik dzięki różnym wykończeniom i ozdobnym ramkom, które pomogą mu wtopić się w architekturę Twojego pokoju.

Tagi

Stûv, Tulp, kominki i grzejniki, kominki, kominki, kominki w stylu współczesnym, kominki metalowe, kominki stalowe, kominki szklane i stalowe, kominki zamknięte, kominki 3-stronne, kominki gazowe, kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

3-stronny kominek gazowy z szybą i stalą Stûv STÛV B-100 H

3-stronny kominek gazowy z szybą i stalą Stûv STÛV B-100 H

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek