KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dwustronny, wbudowany kominek gazowy Stûv STÛV B-100 Zobacz większe

Dwustronny, wbudowany kominek gazowy Stûv STÛV B-100

KOD: 250sdstûvstûvb-100

ID: 238558

ProducentStûv

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stûv STÛV B-100

Dwustronny, wbudowany kominek gazowy

Opis

STÛV B-100
- Dwustronne / tunelowe urządzenie gazowe do zabudowy
- Standardowe wykończenie, stalowa rama, rama Under-Cover lub stalowa rama Piet Boon, do wyboru z każdej strony

Kominki gazowe z linii ' tulp ' są dostępne w szerokiej gamie formatów. Wersje jedno- lub dwustronne, narożne lub z 3 stronami. Możesz dostosować swój palnik dzięki różnym wykończeniom i ozdobnym ramkom, które pomogą mu wtopić się w architekturę Twojego pokoju.

Tagi

Stûv, Tulp, kominki i grzejniki, kominki, kominki, kominki w stylu współczesnym, kominki metalowe, kominki stalowe, kominki naścienne, kominki do zabudowy, kominki otwarte, kominki gazowe, kominki dwustronne

Napisz opinię

Dwustronny, wbudowany kominek gazowy Stûv STÛV B-100

Dwustronny, wbudowany kominek gazowy Stûv STÛV B-100

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek