KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Otwarty kominek stalowy z szybą panoramiczną Stûv STÛV C-200 Zobacz większe

Otwarty kominek stalowy z szybą panoramiczną Stûv STÛV C-200

KOD: 250sdstûvstûvc-200

ID: 238576

ProducentStûv

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stûv STÛV C-200

Otwarty kominek stalowy z szybą panoramiczną

Opis

STÛV C-200
- Podwójny palnik
- Rozwiązanie do montażu na ścianie
- Dopasowana kolorystycznie osłona przewodu kominowego
- Wszystkie elementy sterujące ukryte w ramie

Kominki gazowe z linii " tulp " są dostępne w szerokiej gamie formatów. Wersje jedno- lub dwustronne, narożne lub z 3 stronami. Możesz dostosować swój palnik dzięki różnym wykończeniom i ozdobnym ramkom, które pomogą mu wtopić się w architekturę Twojego pokoju.

Tagi

Stûv, Tulp, kominki i grzejniki, kominki, kominki, kominki w stylu współczesnym, kominki metalowe, kominki stalowe, kominki wiszące, kominki otwarte, kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Otwarty kominek stalowy z szybą panoramiczną Stûv STÛV C-200

Otwarty kominek stalowy z szybą panoramiczną Stûv STÛV C-200

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek