VITAMIN DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

VITAMIN DESIGN

Producent: Vitamin Design

Vitamin design produkuje szeroką gamę mebli z litego drewna: stoły, ławki, krzesła, półki, łóżka – wszystkie produkty spełniają wysokie wymagania ekologiczne. Wszystkie meble są niepowtarzalne, zdrowe i starannie wykonane. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu przyszłe klasyki z Vitamin Design są subtelnie prezentowane w oparciu o wymogi ekologiczne i ponadczasową nowoczesność.

G. Grabliauskas, założyciel i projektant firmy, bardzo blisko współpracuje ze swoim zespołem i posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę, aby rozwijać szeroką gamę wymagających mebli z litego drewna. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu perspektywiczne klasyki z Vitamin Design są subtelnie prezentowane w oparciu o wymogi ekologiczne i ponadczasową nowoczesność. W oparciu o własną firmę i ścisłą współpracę z wybranymi producentami, projekt Vitamin zapewnia jego wysokie standardy wydajności i jakości. Dlatego nacisk kładziony jest na elastyczność, przejrzysty design i ulepszone funkcje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek