Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna donica z litego drewna Vitamin Design Go Zobacz większe

Prostokątna donica z litego drewna Vitamin Design Go

KOD: 250sdvitamindesigngo

ID: 244026

ProjektantGG designart
ProducentVitamin Design
CenaCena od 901.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vitamin Design Go

Prostokątna donica z litego drewna

Dane techniczne

220 x 45 x wys. 110 cm

Opis

Rodzina GO jest kolorowa. Purystyczne meble do przechowywania zaskakują skośnymi nogami, przekonującą autentycznością i wieloma możliwościami kombinacji. Korpus półki oraz elementy insertowe mogą być wykonane z naturalnego drewna lub kolorowych desek linoleum. Oba można łączyć na wiele sposobów. Drewno i linoleum to idealni partnerzy, dzięki którym każda mieszanka jest możliwa z zachowaniem zrównoważonego rozwoju. GO aktywnie poszukiwało uzupełnienia w materiale, kładąc nacisk na ekologiczny styl życia i odpowiedni design. W przypadku linoleum projekt witaminowy dokonał właściwego wyboru. Linoleum wytwarzane jest z surowców, które są powszechnie dostępne w naturze: olej lniany, żywica, mąka drzewna. Nowoczesny, wizjonerski materiał ma miękki, ciepły wygląd i zmniejsza akustykę pomieszczenia. Naturalne eleganckie półki GO-Shelves z kolorowymi płytami z linoleum sprawiają, że jest to przewiewny design.
Wykonane na zamówienie. Dostępne w różnych rozmiarach zgodnie z wymaganiami.

Tagi

Vitamin Design, GG designart, Go, Plants Pots, Plant decorations, Plant Pot, Contemporary Style Plants Pots, Wood Plants Pots, Solid Wood Plants Pots, Prostokątne donice na rośliny

Napisz opinię

Prostokątna donica z litego drewna Vitamin Design Go

Prostokątna donica z litego drewna Vitamin Design Go

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek