VIGANÒ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów

VIGANÒ

Producent: Viganò

Od 1961 roku Viganò & C. produkuje meble dla sektora biurowego i kontraktowego w Brianza, bijącym sercu włoskiego wzornictwa przemysłowego. „Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego tworzymy produkty wyróżniające się ponadczasowym designem, w których liczy się wygoda i zamiłowanie do detali”. Projekt często szyty na miarę, wywodzący się z najwyższej tradycji włoskiej produkcji przemysłowej, gdzie drobiazgowe badania materiałów i najbardziej zaawansowane technologie zapewniają użytkownikowi wszechstronne wrażenia z siedzenia. Produkty zrealizowane z krawiecką dbałością dzięki nowoczesnej równowadze pomiędzy estetyką a ergonomią. Produkty spełniające najbardziej rygorystyczne międzynarodowe standardy bez żadnych kompromisów. Przedmioty towarzyszące najwspanialszym momentom naszego życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek