FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło z tkaniny z zagłówkiem na kozłach Viganò Winner Zobacz większe

Krzesło z tkaniny z zagłówkiem na kozłach Viganò Winner

KOD: 250sdviganòwinner

ID: 243549

Rok produkcji2009
ProjektantViganò
ProducentViganò

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viganò Winner

Krzesło z tkaniny z zagłówkiem na kozłach

Dane techniczne

64 x 60 x wys.120 cm

Opis

Zwycięzca to krzesło biurowe z regulowaną podstawą z kozłem z podłokietnikami i zagłówkiem wykonanym z tkaniny.

Zwycięzca to wielofunkcyjna rodzina krzeseł biurowych, która jest w stanie zaoferować rozwiązanie spełniające wymagania wszystkich środowisk pracy: wszystko zaczyna się od wygodnego fotela dla kadry kierowniczej, który można łatwo przekształcić w siedzisko zadaniowe, eliminując górną poduszkę. Winner staje się krzesłem dla gości i spotkań, łącząc elegancki komfort siatkowego oparcia z praktyczną wszechstronnością ramy z drutu stalowego: dzięki swojej lekkości można go łatwo układać w stosy na małych przestrzeniach. Dostępny również w wersji szkoleniowej w konfiguracji z tabletem do pisania. To samo siedzisko w połączeniu z 5-gwiazdkową podstawą stanowi doskonałe rozwiązanie dla ważnych sal konferencyjnych. Dostępny również z ramą wspornikową.

Tagi

Viganò, Zwycięzca, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Krzesła Executive w stylu współczesnym, Krzesła Executive z tkaniny, Fotele dla kadry kierowniczej, Krzesła Executive z kółkami, Obrotowe krzesła Executive, Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive z wysokim oparciem, Krzesła Executive z zagłówkiem , Krzesła Executive z regulacją wysokości, Krzesła Executive na kozłach

Napisz opinię

Krzesło z tkaniny z zagłówkiem na kozłach Viganò Winner

Krzesło z tkaniny z zagłówkiem na kozłach Viganò Winner

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek