KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Queen Mesh Zobacz większe

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Queen Mesh

KOD: 250sdviganòqueenmesh

ID: 243534

Rok produkcji2005
ProjektantViganò
ProducentViganò

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viganò Queen Mesh

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami

Dane techniczne

61 x 58 x wys.85 cm

Opis

Queen Mesh to krzesło dla gości, oparcie siatkowe, z podłokietnikami, stelaż płozy malowany proszkowo epoksydem

Rodzina siedzisk biurowych o cechach stylistycznych i funkcjonalnych, które są w stanie odpowiedzieć na wszystkie estetyczne i praktyczne potrzeby wszystkich środowisk pracy. W przeciwieństwie do wersji wyściełanej, Queen Mesh we wszystkich swoich modelach wykorzystuje wygodny siatkowy tył charakteryzujący się elipsą w przezroczystości, co zapewnia duży komfort i wsparcie na całym ciele.

Tagi

Viganò, Queen Mesh, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła z tkaniny siatkowej, Krzesła wspornikowe , Krzesła tapicerowane, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła recepcyjne, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości z tkaniny, Krzesła dla gości z tkaniny siatkowej, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła do poczekalni z tkaniny, Krzesła do poczekalni z tkaniny siatkowej

Napisz opinię

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Queen Mesh

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Queen Mesh

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek