KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Winner Zobacz większe

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Winner

KOD: 250sdviganòwinner

ID: 243546

Rok produkcji2009
ProjektantViganò
ProducentViganò

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viganò Winner

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami

Dane techniczne

53 x 62 x wys. 88 cm

Opis

Zwycięzca to krzesło ze wspornikową podstawą wykonaną z tkaniny.

Zwycięzca to wielofunkcyjna rodzina krzeseł biurowych, która jest w stanie zaoferować rozwiązanie spełniające wymagania wszystkich środowisk pracy: wszystko zaczyna się od wygodnego fotela dla kadry kierowniczej, który można łatwo przekształcić w siedzisko zadaniowe, eliminując górną poduszkę. Winner staje się krzesłem dla gości i spotkań, łącząc elegancki komfort siatkowego oparcia z praktyczną wszechstronnością ramy z drutu stalowego: dzięki swojej lekkości można go łatwo układać w stosy na małych przestrzeniach. Dostępny również w wersji szkoleniowej w konfiguracji z tabletem do pisania. To samo siedzisko w połączeniu z 5-gwiazdkową podstawą stanowi doskonałe rozwiązanie dla ważnych sal konferencyjnych. Dostępny również z ramą wspornikową.

Tagi

Viganò, Zwycięzca, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła wspornikowe, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła recepcyjne, Krzesła ze zintegrowaną poduszką, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości z tkaniny, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny do poczekalni

Napisz opinię

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Winner

Krzesło wspornikowe z tkaniny z podłokietnikami Viganò Winner

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek