KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło recepcyjne z tkaniny wspornikowej Viganò Star Zobacz większe

Krzesło recepcyjne z tkaniny wspornikowej Viganò Star

KOD: 250sdviganòstar

ID: 243538

Rok produkcji2010
ProjektantViganò
ProducentViganò

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viganò Star

Krzesło recepcyjne z tkaniny wspornikowej

Dane techniczne

64 x 63 x wys.93 cm

Opis

Gwiazda to krzesło dla gości, stałe podłokietniki, chromowana rama płozy

Gwiazda przemyka przez Twoje wnętrze w blasku stylu i stylu i wchodzi w scena biurowa, odsłaniająca siedzenie, które jest zarówno wyrafinowane, jak i klasyczne. Prosty i fantazyjny design tej rodziny można dostosować, wybierając między aluminiowym podłokietnikiem dla współczesnego wyglądu lub wyściełanym dla botanicznego wyglądu. Oprócz wariantów kierunkowych i półkierunkowych, Star jest również dostępny z atrakcyjną ramą wspornikową przeznaczoną do poczekalni. Gwiazda to hołd złożony naturze, która zawsze pozostaje inspiracją do badań i rozwoju wartościowych produktów.

Tagi

Viganò, Star, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła wspornikowe, Krzesła tapicerowane, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła recepcyjne, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości z tkaniny, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny do poczekalni

Napisz opinię

Krzesło recepcyjne z tkaniny wspornikowej Viganò Star

Krzesło recepcyjne z tkaniny wspornikowej Viganò Star

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek