STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik boczny z USB Viganò Tommy Zobacz większe

Okrągły stolik boczny z USB Viganò Tommy

KOD: 250sdviganòtommy

ID: 243543

Rok produkcji2020
ProjektantAlberto Basaglia
ProjektantBasaglia Rota Nodari
ProjektantNatalia Rota Nodari
ProducentViganò

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Viganò Tommy

Okrągły stolik boczny z USB

Dane techniczne

Ø42 x wys.62 cm

Opis

Tommy to poczekalnia z lakierowanym blatem z płyty MDF i stelażem malowanym proszkowo farbą epoksydową, z ładowarką

Tommy to sprytna kolekcja wysp o różnych rozmiarach. Dostępne w konfiguracjach mini, małych, średnich i dużych, począwszy od średnicy od 45 do 125 cm. Tommy to seria siedzisk, którą można dostosować do wszelkich potrzeb, zoptymalizowaną pod kątem inteligentnej pracy i nieformalnych okazji oczekiwania. Charakterystyczny krój pozwala na wprowadzenie akcesoriów: od klasycznego stolika kawowego po ładowarkę akumulatorów, od stojaka na czasopisma po panel dźwiękochłonny, odpowiedni do każdej przestrzeni i okazji użytkowania.

Tagi

Viganò, Basaglia Rota Nodari, Alberto Basaglia, Natalia Rota Nodari, Tommy, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki Bistro, Kawa stoły do salonu, Okrągłe stoliki kawowe, Stoliki wysokie, Stoliki boczne, Stoliki kawowe z USB, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki metalowe

Napisz opinię

Okrągły stolik boczny z USB Viganò Tommy

Okrągły stolik boczny z USB Viganò Tommy

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek