MANERBA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 83 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 83 elementów

MANERBA

Producent: Manerba

Manerba Spa to historyczna włoska firma, która produkuje meble, ścianki działowe i systemy do przestrzeni roboczych i codziennego życia. W swojej 50-letniej działalności Manerba, zachowując pierwotną orientację na to, co „piękne i dobrze zrobione”, była w stanie interpretować głębokie zmiany przestrzeni biurowej, będące odzwierciedleniem rewolucji technologicznej, społecznej i kulturalnej, która w ciągu pół wieku zmieniła życie człowieka.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek