PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przegroda biurkowa z tkaniny dźwiękochłonnej Manerba Silence Zobacz większe

Przegroda biurkowa z tkaniny dźwiękochłonnej Manerba Silence

KOD: 250sdmanerbasilence

ID: 211654

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba Silence

Przegroda biurkowa z tkaniny dźwiękochłonnej

Opis

Cisza to przegroda na biurku. Panel wykonany jest z termoformowanego materiału dźwiękochłonnego i z zewnątrz pokryty tkaniną Xtreme w różnych kolorach.

Silence to system jasnych i kolorowych ekranów dźwiękochłonnych, które zwiększają izolacyjność akustyczną pomieszczeń, zachowując niezmienioną użyteczność i dodając kolor biurkom i ścianom.
Produkty dźwiękoszczelne Silence zachowują wszystkie cechy elastyczności otwartych przestrzeni, jednocześnie gwarantując właściwości dźwiękochłonne, które poprawiają jakość życia pomieszczeń, sprzyjając koncentracji, produktywności oraz komfortowi fizycznemu i psychicznemu. Produkty z kolekcji Silence powstają z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadają się do recyklingu; zwracając szczególną uwagę na cykl produkcyjny, z jakim powstają produkty.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę.
Z tą samą inteligencją, która jest nieodłącznym elementem projektów szytych na miarę, Manerba realizuje aranżacje biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Cisza, Ekrany biurowe, Przegrody biurowe, Urządzenia dystansowe, ekran biurowy, Fabric Ekrany biurowe, Dźwiękochłonne ekrany biurowe, Przegrody pulpitu, Fabric Urządzenia dystansowe

Napisz opinię

Przegroda biurkowa z tkaniny dźwiękochłonnej Manerba Silence

Przegroda biurkowa z tkaniny dźwiękochłonnej Manerba Silence

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek