REGAŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowe regały biurowe Manerba Stem Zobacz większe

Modułowe regały biurowe Manerba Stem

KOD: 250sdmanerbastem

ID: 211657

ProjektantPhilippe Nigro
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba Stem

Modułowe regały biurowe

Dane techniczne

D80xS40xW95 cm

Opis

Stem to system regałów modułowych.
Oczarowany pudłami z puzzlami i nakładającymi się na siebie grami, Philippe Nigro szybko podchwycił „ziarno” rzucone przez Manerbę: to znaczy projekt regału stworzonego specjalnie z myślą o współczesnych przestrzeniach roboczych.
Philippe Nigro projektuje regał Stem, wychodząc od pragmatycznej analizy „know how” Manerby i od pomysłu połączenia prostych podstaw: trzech elementów – kolumn, metalowych poprzeczek i półek. Z ich kombinacji rodzi się „system nieskończoności”. Jego konstrukcja z kolumnami o nieoczekiwanie obfitych przekrojach i materiały (przede wszystkim lite drewno) to główne cechy tego systemu, który powstaje jako mikroarchitektura: rozwija się w solidne moduły lub bardziej uporządkowane systemy jak liście z Pnia . Nazwa pochodzi od tej głównej funkcji.
Czyste, miękkie i przyjazne linie, takie jak biuro firmy Manerba, definiują ten system, charakteryzujący się nieskończoną modułowością, a także wizualną solidnością, która może rozwijać się na wysokość i szerokość, aby zidentyfikować profesjonalne przestrzenie i rozwijać pomysły. Doskonale nadaje się do oddzielania, łączenia, organizowania, dzielenia i ograniczania.

Manerba Boutique to przestrzeń do pracy i życia, w której wymiary, materiały i wykończenia są przemyślane i dostosowane we współpracy z architektami i klientami.
Wspólnym celem jest stworzenie harmonijnej, specjalnej, wysoce spersonalizowanej przestrzeni roboczej, która może poprawić samopoczucie i wydajną pracę.

Tagi

Manerba, Philippe Nigro, Stem, Meble biurowe, Regały biurowe, regały biurowe, Regały biurowe z drewna, Regały biurowe modułowe

Napisz opinię

Modułowe regały biurowe Manerba Stem

Modułowe regały biurowe Manerba Stem

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek