BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniane biurko gabinetowe w kształcie litery L Manerba You-Eco Zobacz większe

Drewniane biurko gabinetowe w kształcie litery L Manerba You-Eco

KOD: 250sdmanerbayou-eco

ID: 211678

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba You-Eco

Drewniane biurko gabinetowe w kształcie litery L

Dane techniczne

U1559FL034/U1559FL036 dł.200 x szer.100 x 74 wys. cm,

Opis

You-Eco to biurko dla kadry kierowniczej z drewnianymi panelami bocznymi.

You–Eco szanuje naturę i bada zrównoważony rozwój. You-Eco wykorzystuje panele drewniane z kontrolowanych lasów rozwojowych, zachowując cykl życia roślin i zapobiegając masowej eksploatacji lasów. You-Eco jest proste w inżynierii: biurka z zaledwie 4 elementami (blat, belka i 2 nogi) i tylko 16 śrubami.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, You-Eco, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Drewniane Biurka biurowe, Biurka Executive, Biurka w kształcie litery L

Napisz opinię

Drewniane biurko gabinetowe w kształcie litery L Manerba You-Eco

Drewniane biurko gabinetowe w kształcie litery L Manerba You-Eco

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek