REGAŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowe drewniane regały biurowe Manerba Open Zobacz większe

Modułowe drewniane regały biurowe Manerba Open

KOD: 250sdmanerbaopen

ID: 211644

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Open

Modułowe drewniane regały biurowe

Opis

Otwarty to modułowy regał wykonany z paneli z włókna drzewnego pokrytych z obu stron odpornym na zarysowania i antyrefleksyjnym laminatem z tworzywa sztucznego, w kolorze białym lub grafitowym. Drzwi są bez klamki i posiadają system otwierania push-pull.

Open to nie zwykłe pudełko, ale element wyposażenia, kompletny system modułowych regałów piętrowych. Otwarte moduły z funkcją wyświetlania, pojemniki do przechowywania rzeczy osobistych, zintegrowane, dopasowane kolorystycznie listwy akcentujące, pojemne miejsca na dokumenty oraz szeroka gama wykończeń i materiałów.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Otwarte, Meble biurowe, Regały biurowe, Regały biurowe, Drewniane regały biurowe, Modułowe regały biurowe, Wolnostojące regały biurowe

Napisz opinię

Modułowe drewniane regały biurowe Manerba Open

Modułowe drewniane regały biurowe Manerba Open

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek