BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko segmentowe w kształcie litery L Manerba You-Eco Zobacz większe

Biurko segmentowe w kształcie litery L Manerba You-Eco

KOD: 250sdmanerbayou-eco

ID: 211677

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba You-Eco

Biurko segmentowe w kształcie litery L

Dane techniczne

Biurko
U1559FG034 L200 x S100 x 74H cm,
U1559FG036 L220 x S100 x 74H cm.
Rozciągliwość boczna
U1559F234 L100 x S60 x 74H cm,
U1559F236 dł.120 x szer.60 x 74 wys. cm.

Opis

You-Eco to biurko menedżerskie z metalowymi panelami bocznymi i bocznym przedłużeniem. Blat wykonany jest z paneli z drewna topolowego pokrytych różnymi wykończeniami. Nogi z malowanego metalu. Konstrukcję biurka dopełnia para metalowych paneli bocznych.

You–Eco szanuje naturę i bada zrównoważony rozwój. You-Eco wykorzystuje panele drewniane z kontrolowanych lasów rozwojowych, zachowując cykl życia roślin i zapobiegając masowej eksploatacji lasów. You-Eco jest proste w inżynierii: biurka z zaledwie 4 elementami (blat, belka i 2 nogi) i tylko 16 śrubami.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, You-Eco, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka drewniane, Biurka segmentowe, Biurka w kształcie litery L

Napisz opinię

Biurko segmentowe w kształcie litery L Manerba You-Eco

Biurko segmentowe w kształcie litery L Manerba You-Eco

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek