JOSÉ MARTÍNEZ MEDINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

JOSÉ MARTÍNEZ MEDINA

Producent: José Martínez Medina

Grupa JMM jest obecnym liderem w segmencie mebli biurowych wysokiego szczebla. W większości naszych projektów dystrybutorzy, wykonawcy, dekoratorzy i architekci ufają naszemu profesjonalizmowi, know-how i naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku, aby zaspokoić potrzeby ich klientów końcowych. Nasz finalny klient jest zaznajomiony z tym światem detali i perfekcyjnych wykończeń. Są to wysokie reprezentacje publiczne i prywatne. Nasi klienci są bardzo wymagający i wymagają ekskluzywnych, a nawet spersonalizowanych produktów, które odpowiadają ich praktycznym potrzebom. Obszar zarządzania firmy, centrala, jest szczytową częścią firmy, gdzie wszystko musi być bardzo dobrze zaplanowane i przygotowane, a naszym zadaniem jest wniesienie najlepszego naszego know-how w tym obszarze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek