STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniany stół konferencyjny José Martínez Medina TIMES SQUARE Zobacz większe

Drewniany stół konferencyjny José Martínez Medina TIMES SQUARE

KOD: 250sdjosémartínezmedinatimessquare

ID: 202914

ProjektantJosé Miguel Martínez Medina
ProducentJosé Martínez Medina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

José Martínez Medina TIMES SQUARE

Drewniany stół konferencyjny

Opis

Stół konferencyjny TIMES SQUARE . Zakrzywiony blat o grubości 50mm, otwierany po wewnętrznej stronie stołu. Blat podzielony jest na dwie części, co pozwala na łączenie różnych materiałów i wykończeń. Stół specjalnie zaprojektowany do integracji wysuwanych monitorów komputerowych, zarządzania kablami i innymi częściami systemu elektronicznego.

Podstawa składa się z ukrytej metalowej konstrukcji, zamkniętej panelami STAŁYMI po wewnętrznej stronie stołu i panelami ZDEJMOWANYMI na zewnątrz, co umożliwia łatwy dostęp do wnętrza stołu w celu prowadzenia kabli i konserwacji.

Mieszany, wykończony blat z drewna, mikroteksturowanego lakieru lub tapicerowany Tech Leather. Panele stałe, drewno, wykończenie mikroteksturą lub lakierem z połyskiem. Zdejmowane panele, wykończone mikroteksturowanym lakierem. Możliwość zintegrowania elektryfikacji we wszystkich naszych stołach.

Tagi

José Martínez Medina, José Miguel Martínez Medina, BlackTone, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, stół konferencyjny, Drewno Stoły konferencyjne

Napisz opinię

Drewniany stół konferencyjny José Martínez Medina TIMES SQUARE

Drewniany stół konferencyjny José Martínez Medina TIMES SQUARE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek