STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół konferencyjny José Martínez Medina STOP & GO Zobacz większe

Stół konferencyjny José Martínez Medina STOP & GO

KOD: 250sdjosémartínezmedinastop&go

ID: 202949

ProjektantJosé Miguel Martínez Medina
ProducentJosé Martínez Medina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
José Martínez Medina STOP & GO

Stół konferencyjny

Opis

Stół konferencyjny STOP & GO z blatem w kształcie kropli. Jej węższy koniec może przypominać statek dziobowy. Blat podzielony na trzy równoległe obszary, które pozwalają na łączenie różnych materiałów i wykończeń. Blat o grubości 50mm składa się z dwóch części: pokrywy i podkładu ściętego pod kątem 45º.

Projekt stołu służy do wykonywania projekcji, prezentacji i spotkań multimedialnych. Opcjonalny zintegrowany chowany system monitorów komputerowych, zarządzanie kablami i inne części elektroniczne. Pochylona podstawa w kształcie pryzmatu jest wykonana z metalowej konstrukcji przymocowanej do metalowej płyty zamkniętej zdejmowanymi panelami umożliwiającymi łatwy dostęp do wnętrza stołu w celu prowadzenia kabli i konserwacji.

Mieszany, wykończony blat z drewna, mikroteksturowanego lakieru lub tapicerowany Tech Leather. Baza wykończona lakierem.

Tagi

José Martínez Medina, José Miguel Martínez Medina, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, stół konferencyjny

Napisz opinię

Stół konferencyjny José Martínez Medina STOP & GO

Stół konferencyjny José Martínez Medina STOP & GO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek