SZAFKA BIUROWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurowa szafka z szufladami na kółkach José Martínez Medina KBES Zobacz większe

Biurowa szafka z szufladami na kółkach José Martínez Medina KBES

KOD: 250sdjosémartínezmedinakbes

ID: 202932

ProjektantJosé Miguel Martínez Medina
ProducentJosé Martínez Medina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
José Martínez Medina KBES

Biurowa szafka z szufladami na kółkach

Opis

Szafka z trzema szufladami lub na kółkach KBES bez uchwytów i uchwytów. Konfigurowalna jednostka, umożliwia różne kombinacje wykończeń z przodu, z tyłu i po bokach. Urządzenie wykończone drewnem lub lakierem z mikroteksturą. Przód i tył z mikroteksturowanego lakieru.

Tagi

José Martínez Medina, José Miguel Martínez Medina, Meble biurowe, Szuflady biurowe, komoda biurowa, Drewno Szuflady biurowe, Okleina drewniana Szuflady biurowe, Drewno konstrukcyjne Szuflady biurowe, Szuflady biurowe na kółkach

Napisz opinię

Biurowa szafka z szufladami na kółkach José Martínez Medina KBES

Biurowa szafka z szufladami na kółkach José Martínez Medina KBES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek